Zajmujemy się szeroko rozumianym serwisem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt techniczny umożliwiający wykrycie oraz diagnozowanie przyszłych uszkodzeń. Mamy bogate zaplecze magazynu umożliwiające nierzadko natychmiastowe wykonanie naprawy.

    Nasza firma to przede wszystkim "załoga", bogata w doświadczenie o czym świadczy nie tylko wieloletnia działalność naszej firmy, ale także dodatkowe szkolenia naszych pracowników i co najważniejsze nasi klienci.
    Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na naprawy w naszym serwisie, ale również na zdalne instrukcje i porady  świadczone przez nasz serwis na naszych stronach internetowych i nie tylko.
    W naszym serwisie internetowym znajduje się oferta asortymentów wraz z cennikami artykułów nowych, jak i używanych (wkrótce planujemy uruchomienie komisu internetowego).
    Nasza firma wyspecjalizowała się w zakresie silników diesla, napraw agregatów chłodniczych wiodących firm na naszym rynku: Thermo King, Carrier, Lumikko, jak i wielu innych.
    Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
 
 

 Coolmar  Międzyrzec Podlaski,  Zaścianki 79